| LovelyBoy a întrebat:

Salut.imi puteti spune va roog filme gen Frozen--adica cu adolescenti care pleaca iarna la ski si se ratacesc sau sunt ucisi. mersi+ funda

1 răspuns:
| popM188 a răspuns:

Pai in Frozen e vorba de printese, printi si povesti de dragoste nu de adolescenti ce merg la ski si sunt omorati de ursi salbatici. Brrrr. Ai incurcat filmele rau de tot. Frozen e un film pentru fetite si baietei de toate varstele unde e stimulata imaginatia si sunt atinse niste trairi frumoase.
Pentru ce vrei tu te poti uita la stirile protv de la ora 5 in perioada iernii. Atunci sunt tot felul de viteji ce urca pe munte si sfarsesc cum zici tu.