| ByaBii a întrebat:

Imi spuneti si mie niste filme de genul,, 2012`` si,, Unde voi fi poimaine-the day after tomorrow" sau filme cu suspans si chestii din astea care sa te faca sa nu mai vrei sa pleci de langa ecran, dar nu din astea cu multe batai si sange ci din astea de actiune gen,, Speed". Sper ca v-ati prins happy. Dau funda la cel mai rapid si bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Rape a răspuns:

-Knowing
-War of the Worlds

8 răspunsuri:
| Buresbista123 a răspuns:

Fight Club
Shawshank redemption
Braveheart

| JustMe34 a răspuns:

Inception,Ink

| negat1ve a răspuns:

Daca vrei suspans uita-te la "Taken", o sa imi multumesti mai tarziuwinking

| BlueWarrior a răspuns:

Saw 1,2, 3,4, 5,6, 7 SAU Masacrul din texas mai mult parti gasesti tu uita-te la saw prima data.BAFTA!

| ByaBii explică (pentru BlueWarrior):

Am vazut aproape toate partile din Saw. E genial happy Poate o sa ma uit si la masacrul din texas mi se pare interesant

| BlueWarrior a răspuns (pentru ByaBii):

Ok nu iti va parea rauwinking

| PaulCozma a răspuns:

Uite, incearca "Inception". E unul din filmele mele preferate, dar e putin cam complicat. Trebuie sa fii atent ca sa il intelegi

| cristi342 a răspuns:

Smile Face