| SuperMagicSmile a întrebat:

Salut.imi tot povestea mama mea de un film de groaza pe care l-a vazut demult pe HBO cu niste oameni care intrau pe un site, si o fata aparea si intreba ceva de genul "Vrei sa te joci cu mine?"si apoi oamenii erau gasitit morti in fata calculatorului. aveti idee ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

FearDotCom(2002),vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=kSDNIYw1nLI

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@aqualuna:Cum se numeste filmul pentru ca vreau sa-l vad. Poate cineva sa-mi dea un site unde pot sa-l urmaresc?@Voldemort poate stii tu cum se numeste.