| StartingANewLife a întrebat:

Va rog, ajutati-ma sa-mi amintesc numele unui film! nu mai tin minte prea multe, era un grup de oameni care se ratacise intr-o cladire (un fel de bloc) sub forma unui labirint. intrau dintr-o camera intr-alta si intalneau tot felul de capcane. incercau sa iasa de acolo desi uneori se intampla sa revina de unde au plecat. unii dintre ei mor pe parcurs. capcanele erau foarte ingenioase, la un moment dat o tipa a bagat capul intr-o camera, tematoare, si a strigat "helloooo" si niste cutite (sulite, ceva de genul) au omorat-o; era o capcana sensibila la sunet. (altele erau sensibile la miscare, la lumina). uneori cand treceau dintr-o camera intr-alta intrau pe usa si se trezeau ca in camera cealalta pica din tavan. protagonistii se chinuie sa-si dea seama cum arata planul cladirii ca sa poata scapa. am vazut fimul la tv acum multi ani si mi-au ramas doar cateva imagini vagi in minte. daca aveti vreo idee ce film ar putea fi va rog spuneti-mi.
dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Cubul

| Ionjutz a răspuns (pentru express11):

Se numeste Hiper Cube happy

3 răspunsuri:
| StartingANewLife explică:

Eu am vazut filmul din 1997, "Cube", nu pe cel din 2002 "Cube 2: Hipercube". intr-adevar, asta este. mi-am amintit secventele alea vazand trailerul de la "Saw". nu m-as fi gandit ca va stii cineva numele filmului, de aceea multumesc mult de tot!

| steriebogdan a răspuns:

Hiper Cube

Întrebări recente