| Celodrix a întrebat:

Salut, în această intrebare nu am pretenția neapărat să știu dacă ați văzut un film asemănător cu ce am să descriu sau chiar pe acesta, dsr încerc să adaug cât mai multe detalii.

"
Totul începe cu un băiat pe bicicletă care se întoarce în trecut cumva, iar acolo se împrietenește say deja îl știe pe un om de culoare care este frizer, între timp mai mulți copii sunt prinși și băgați de miliție undeva ca într-o închisoare, doar că afară undeva parcă, iar băiatul se întoarce în prezent sau viitor și acel prieten al lui lucreaza la un fel de magazin de înghețată fiind mai bătrân, au și un fel de semn al lor, un fel de V din degete dar nu știu sigur.
"

După cum am spus, nu știu dacă e film sau doar ceva creat de mintea mea cu mai multe personaje din alte filme creeând un scenariu aleatoriu.

Dar dacă ar fi un film, ar fi foarte vechi, pentru că și în prezentul acelui băiat era ca și cum erau anii '80.

Aștept păreri și nume de film sau filme dacă știe careva, mersi.

Răspuns Câştigător
| telenovelistasiempre a răspuns:

Mie imi suna a The Dark Tower (2017).
Aici trailerul:
https://www.youtube.com/watch?v=GjwfqXTebIY

| Celodrix explică (pentru telenovelistasiempre):

hee hee Nu ar avea cum sa fie acest film, pentru ca ce am visat eu, era foarte vechi, chiar si timpurile erau diferite, mai vechi de 1890.
Mersi oricum.

1 răspuns: