| Ana674 a întrebat:

Salut, in vacanta de vara as vrea sa incep serialul The Walking Dead, merita?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ăștia zic cum că ar avea notă mare de tot. Dacă "merită" să "incepi" serialul, aia doar tu știi

| J0B0MAT a răspuns:

Da

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu, o sa iti doresti apocalipsa zombie toata viata
eu imi doresc deja big grin

| Alverto a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Crescent a răspuns:

Poti sa incerci sa te uiti la cateva episoade inainte sau la niste secvente. Degeaba intrebi aici, fiecare are gusturi diferite

| huntsman44 a răspuns:

Merita pana la un punct, primele 3 sezoane le vei termina intr-o saptamana, atat de mult te prinde. Dupa. te las sa vezi singura