| Mariana_Alina_1996 a întrebat:

Incerc sa gasesc un serial, genul serialului- actiune( sau poate ma insel).
Nu imi amintesc prea multe detalii despre serial.
Povestea e despre un baiat, al carui prieten e un supererou din alta dimensiune(sau dintr-un joc, program tv, sau benzi desenate). Ma rog, eternul razboi dintre Bine si Rau. Personajele negative, provenite din acelasi mediu ca respectivul supererou.
Imi amintesc ca ma uitam acum ceva timp si mi-a placut enorm, probabil in urma cu 6 7 ani. Difuzat pe tvr1, in jurul orei 11:00 sau 10:00, (posibil sa fi fost o reluare). As fi recunoscator daca m-ati ajuta cu numele serialului.

Multumesc.

1 răspuns:
| qwertyuuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

Daca nu iti amintesti mai exact gandeste-te cu cine vizionai filmul poate el isi aduce aminte