| Alexdapatabus a întrebat:

Intrebare destul de stupida pentru cei cu cont pe Netflix: Optiunea Standard ofera "Screens you can watch on at the same time: 2". Ce inseamna asta mai exact?

1 răspuns:
| gotisttot666 a răspuns:

Adica pot sta 2 oameni in acelasi timp pe acelasi cont( ca de exemplu un prieten se uita pe telefon, iar tu pe pc in acelasi timp, dar vedeti ambii seriale diferite, manipulati acelasi cont). Pe optiunea premium stau 4-5 oameni, eu totusi recomand premium, ai 1080 p