| BigDaddy a întrebat:

Salut.La jocul Spiderman Shattered Dimensions butoanele de la tastatura se misca greu.De exemplu cand apas,, enter" dupa cateva secunde se misca.Sau cand apas o litera dureaza cateva secunde pana merge. Tastatura nu are nimic.La alte jocuri nu mi sa mai intamplat.Stiti dc? Jocul se misca bine.Si spuneti-mi ce sa fac sa mearga normal.Scz ca am posta intrebare aici. Dau FUNDA

1 răspuns:
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

E jocul share-uit prost, adica hack-uit aiurea, l-am avut si eu si am avut aceeasi problema, pana la urma mi-am bagat picioarele in el de joc si l-am dezinstalat ca nu exista nici o varianta de rezolvare a erorii cu controalele, crede-ma ca am cautat eu si pe google si pe youtube si peste tot pe net si nu am gasit nici o rezolvare.E hack-uit prost...atat tot.Bafto dello dello!