| BigDaddy a întrebat:

Salut.La jocul Spiderman Shattered Dimensions butoanele de la tastatura se misca greu.De exemplu cand apas,, enter" dupa cateva secunde se misca.Sau cand apas o litera dureaza cateva secunde pana merge. Tastatura nu are nimic.La alte jocuri nu mi sa mai intamplat.Stiti dc? Jocul se misca bine.Si spuneti-mi ce sa fac sa mearga normal.Scz ca am posta intrebare aici.

1 răspuns:
| Iliutz a răspuns:

Caclculatorul e mai vechi si jocul are cerninte destul de mari.Incearca cand intri mergi la optiuni si la graphich sau video cum apare si pune rezolutia mai michia si anti-aliashh pune-l pe liniear asa ceva. Funda big grin