| Shooter a întrebat:

M-am uitat la niste videouri cu Minecraft si am vazut ca cei care jucau aveau galeti,puteau sa tunda oile, gaseau lingouri...eu am cautat o gramada si nu am gasit nimic. Spuneti-mi si mie unde sa cauti, ce sa faci si ce iti foloseste cel mai bine.

4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Te pot invata multe despre acest joc, ai aici id-ul meu : original_reek_id

| AndreiP98 a răspuns:

Pai mergi in mine, gasesti minereu de fier, si il prajesti in furnace ca sa iti dea lingouri....Si din el faci galeti, foarfece si multe altele

| LeMike a răspuns:

Pai ca sa ai galeti trebuie sa ti le faci ca sa ti le faci iti trebui o masa de minecrafting asa tin eu minte ca m-am fucat de multa vremewinking

| luca7781 a răspuns:

Pai uitate cum sa faci un pickaxe apoi iti faci o casa, incepi sa minezi si gasesti iron ingot ei cu asta iti faci o foarfeca, galeti etc.