| Mihas a întrebat:

Salut, ma adresez fanilor Violetta si var rog ceva! Cei care au vizionat episodul I love Violetta de pe data de 11.04. 2015 sa imi povesteasca si mie in detaliu ce s-a intamplat.
Va rog! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Sasha30 a răspuns:

S-a discutat despre ce s-a intamplat saptamana respectiva, despre saruturi dintre Jerry si Clemant/Alex si Violetta si Leon. Toate cele 3 fetite erau fericite ca Violetta si Leon s-au impacat. Apoi au mers la studiourile Violetta si au filmat putin. Episodul il poti vedea si pe internet, scrii pe google I love Violetta. Oricum este un site in care sunt si episoadele din Violetta si episoadele din I love Violetta. Sper ca te-am ajutat!

| Mihas explică (pentru Sasha30):

Da,iti multumesc, dar ep asta nu a fost incarcat si nu il gasesc.

| Mihas explică (pentru Sasha30):

Imi poti spune daca s-a discutat despre un posibil sez 4?

3 răspunsuri:
| Sasha30 a răspuns:

Da, am vazut ca pe youtube a aparut ceva de Violetta 4, deci eu zic ca se va face si sezonul 4!