| neverbackdown001 a întrebat:

ma intrebam daca stie cineva daca o sa apara sezonul 11 din smallville ( continuare a serialului cu actori, nu animatiile acelea care au aparut)?
-

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex", în mod SIGUR!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Nu, ultimul sezon a fost 10!

| TuRneR01 a răspuns:

Nu stie nimeni la categoria Dragoste si sex. Data vitoare poasteaza la categoria corecta si poate vei primi raspunsuri bune.