| AdryFlorea a întrebat:

Mă uitam mai de mult la un serial pe televizor cu o fată roșcată, cred că era spioană. Și parcă îmi amintesc că avea și un frate blond, sau iubit, nu mai știu! Era roșcată și era spioană, cred. Știu că nu sunt atâtea detalii dar dacă puteți să îmi găsiți numele serialului m-ar ajuta mult! Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| veraa1234 a răspuns:

Serial zici? Hmm eu credeam ca e desen. Stiam ceva de genul ca fusese la desene si se numea : Kim Possible. E o tipa roscata, spion, Parca avea si un hamster Rufus. Mai mult nu stiu. Spioana roscata mai e si Sam din SPIOANELE. In fine acum daca zici ca e serial...nu sunt sigura de raspuns. Oricum sper ca te-am ajutat intr-un fel. Bafta!

| AdryFlorea explică (pentru veraa1234):

Da! Era Kim Possible. E desen, dar nu e totodată un serial? În fine, mi-ai spus numele, îți dau fundă, sau cum era. happy

| veraa1234 a răspuns (pentru AdryFlorea):

Multumesc! :*