| Gabi2409 a întrebat:

Știe cineva numele filmului/serialului de pe Cartoon Network?
E un serial mai vechi și tot ce-mi amintesc de el sunt 2 copii parca, totul era real life gen si era horror sa zicem.
Era o femeie care nu cred ca avea față și stătea într un fel de mănăstire sau nu stiu cum
Cine ma poate ajuta! happy

10 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și in ce an zici că ai văzut pe femeia asta fără chip?

| Gabi2409 explică (pentru floresdemayo):

Numai știu, 2012-2013 maybe

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Era film cu oameni sau doar animatie? Ce alte detalii iti mai amintesti din film?

| Gabi2409 explică (pentru floresdemayo):

Cu oameni era, nu era animat sau ceva

| floresdemayo a răspuns (pentru Gabi2409):

Uite, vezi dacă il gasesti in lista aceasta: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Cartoon_Network_films
Dacă nu e, va trebui sa imi zici cu EXACTITATE anul in care l-ai vizionat (dar, nu cu aproximatie, fiindca nu am timp să caut pe durata mai multor ani), perioada / luna in care l-ai vizionat si iti dau cuvantul că il vei afla titlul.

| Gabi2409 explică (pentru floresdemayo):

Nu am cum, dacă știam cautam și eu la rândul meu!
oricum mulțumesc

| floresdemayo a răspuns (pentru Gabi2409):

Și unde căutai daca stiai anul? Pe internet nu apar programele tv din perioada aceea. Dar eu puteam să te ajut. De aceea te intrebam de an...

| Gabi2409 explică (pentru floresdemayo):

știu asta dar numai știu exact anul
de aia zic 2012 sau 2013

| Hahahaihui a răspuns:

Acei doi copii, sigur!
Vrei să vb eu cu ei?