| cscaramel a întrebat:

Mai de mult am vazut un horror cu o familie care se mutase intr-o casa in care fusese un incendiu si erau niste pitici care-l provocasera si doar fetita cea mica ii vedea, iar piticii au inceput sa-i raneasca si chiar sa-i omoare pe cei din familie, si la sfarsit piticii dau din nou foc la casa iar familia a scapat prin niste tuneluri de sub casa. Stie cineva cum se numeste, va rog?

Răspuns Câştigător
| CristinasiVlad a răspuns:

Pare interesant happy dar nu stiu si eu vreau sa il vad happy