| AlEx_AleCs_1997_gv2r a întrebat:

Salut,mai demult am vazut un film horror si nu stiu cum se numeste
deci era asa niste tineri au fost rapiti si bagati intr-o casa sau ceva si ca sa deschida usa trebuiau sa se loveasa sa-si rupa coastele sa se opareasca cu apa fierbinte etc sa poata deschide usa si sa iasa stie cineva cum se numeste

4 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Raman la parerea ca cei care se uita la filme horor au probleme psihice.

| Enertx a răspuns (pentru TrăieşteClipa):

Ai o parere gresita, nu vad ce nu este in regula in a te uita la un film.

| Sn4k3 a răspuns (pentru TrăieşteClipa):

Horror*, si e doar un gen de filme, daca te sperii de nu mai poti sa dormi nu te uiti sau daca esti genul care se uita numai la desene animate pe boomerang si comedii romantice de genul Nevasta de imprumut n-ai cum sa intelegi. Dar, fiecare cu parerea lui.

| Ariana12321 a răspuns:

Saw?