| Dumitrescu_Monica_1992 a întrebat:

Am vazut mai demult un film horror la tv, as vrea sa stiu cum se numeste in film aparea niste copiii care erau intr'o casa bantuita.ati putea sa ma ajutati? va rog

5 răspunsuri:
| khwewljewew a răspuns:

Sunt zeci de filme cu case bantuite. Nu prea am cum sa-mi dau seama de ce film vorbesti daca nu-mi dai mai multe detalii. big grin

| Dumitrescu_Monica_1992 explică (pentru khwewljewew):

Pai doar atat imi aduc aminte sad

| khwewljewew a răspuns (pentru Dumitrescu_Monica_1992):

Poti arunca o privire pe aici http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-case-bantuite/ poate iti aduci aminte. Bafta! :*

| Dumitrescu_Monica_1992 explică (pentru khwewljewew):

Mersi:*

| khwewljewew a răspuns (pentru Dumitrescu_Monica_1992):

Cu multa placere :*