| KingCobra a întrebat:

Mai demult era serial pe sport.ro la 11.00 în care concurenții trebuiau sa treacă prin niște probe ciudate. Sa mănânce tot felul de chestii ciudate, sa facă baie cu șerpi și sa meargă pe la înălțimi foarte mari. Știe cineva? Si puteți sa ma ajutați sa îl și găsesc?

Răspuns Câştigător
| Ryder007 a răspuns:

Fear Factor sau Amazing Race.
le gaseti online.

9 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Fear Factor sau in romana pariu cu viata

| qLoveSmileღ a răspuns:

Pariu cu frica = Fear factor

| Raynn a răspuns:

Fear Factor, incearca watch series online.

| Robert_Kelevra_1982 a răspuns:

Pariu cu viața ii spune.

| diia29 a răspuns (pentru Robert_Kelevra_1982):

Ce pariu cu viata mah? asta de vb toti e pariu cu frica(fear factor), nu are nici-o legatura una cu altatongue

| Robert_Kelevra_1982 a răspuns (pentru diia29):

Gata gata nu țipa. Așa ai dreptate, nu știu de ce am scris cu viața, ca am și zis în gând pariu cu frica. De la oboseala se trage.

| Eroby a răspuns:

Cauta Asa pe youtube Fear Factor Full
Sau Pariu Cu frica Full.

| xLeo a răspuns:

Versiunea tradusa in romana se numeste "Pariu cu frica". In engleza numele este "Fear factor". Cauta asta pe google/youtube :p

| ArMaNdGeN a răspuns:

Pariu cu Frica?