| DinaraStakhovska a întrebat:

Hello.Aseara in serialul Nini, a avut loc un proces intre Celina si Thomas, imi puteti spune cine l-a castigat? Funda [App. daca procesul nu s`a terminat, spunet`imi]

Răspuns Câştigător
| ioana1cool5 a răspuns:

Inca nu a fost dat raspunsul, in episodul din seara aceasta spune cine castiga fata. funda?

5 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Procesul inca nu s-a terminat raspunsul va veni abia astazi sau daca nu luni.

| Lolaaaaaaaaa20 a răspuns:

Si eu astept sa vad
dar n`am gasit pe net x(crying(
Si sunt ff curioasalaughing

| mitroidany a răspuns:

Nu s-a terminat

| xXDVDXx a răspuns:

Eu zic ca Thomas caci a dat secvente din episodul urmator cand Sisi a facut-o de ras pe Celina, cand a zis ca nu o iubeste(Celina pe ea, dar si invers).

| Shooter98 a răspuns:

Nu se stie s-a terminat episodul inainte sa se termine sper sa nu castige Celina(Starcul)8-x