| kalibra21 a întrebat:

Salut.Niste filme gen Troia sau Gladiatorul, ceva cu romani.chestii din perioada aiabig grin Dau

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

First Knight, Last Legion, King Arthur, Kingdom Of Heaven, Helen Of Troy, Braveheart.

| Trolli a răspuns:

The Last Legion, Kingdom of Heaven, Alexander, Jason and the Argonauts, The Trojan Women, The Fall of the Roman Empire, Class of the Titans, The Storyteller: Greek Myths.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge si serialul Roma, pe langa Spartacus.

| elNino212 a răspuns:

Prietene, daca tot iti place genul asta de filme. Eu o sa iti recomand serialul Spartacus. Este foarte reusit, gladiatori. Extraordinar. big grin

| kalibra21 explică (pentru elNino212):

Nu ma uit doar la filme de genu astabig grin asa mi-a venit acum.mi-am amintit de Troiawinking