| TheDarkDragon a întrebat:

Salut.Va continua oare seria de filme din batman? Ca in "dark knight rises" dupa ce a murit Bruce, Blake a descoperit pestera aia a lui batman, si ma gandesc ca poate ii ia el rolul.

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sincer, n-aş vrea.

| Cristinel1994 a răspuns:

Salut, daca te ai fi uitat pana la sfarsit ai fi vazut ca Bruce Wayne nu a murit dar asta a fost ultimul film din triologie va aparea un nou Batman interpretat de Ben Affleck

| TheDarkDragon explică (pentru Cristinel1994):

Pai m-am uitat pana la sfarsit.Cand a explodat bomba atomica batman, adica Bruce Wayne a murit.I-au aratat si mormantul.La sfarsit il vede Alfred, dar e numai impresia lui, de fapt el e mort, dar oricum, mersi pentru raspuns.Sti cumva si cand va aparea filmul cu Affleck?

| Cristinel1994 a răspuns:

nu a murit, la sfarsit ala negru ai intraba pe aia cum poate face sa mearga autopilotu si aia ii spune ca era deja facut sa mearga de catre bruce wayne el de fapt activaze autopilotu si se aruncase in apa probabil asa a supravietuit iar Batman cel nou va aparea in man of steel 2 alaturi de Superman si Femeia minune

| TheDarkDragon explică (pentru Cristinel1994):

Ok, dar totusi, ca intrebare, ce cautau aia la sfarsit la mormantul lui Bruce Wayne, daca el nu era mort?