| iYuuki a întrebat:

Dati-mi si mie anime-uri noi cu grafica cat de cat buna. Nu conteaza genul. Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

Shinrei Tantei Yakumo, Steins gate, shiki,Tasogare Otome x Amnesia, anohana, Ghost Hound, Kamisama no Memochou, Pandora Hearts, Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai, Welcome to the NHK!, ChäoS; HEAd, Darker than Black: Kuro no Keiyakusha, Guilty Crown, Mirai Nikki, Sankarea

Ai aici o lista facuta de mine, cu tot cu nota data de mine http://myanimelist.net/animelist/DuB

| iYuuki explică (pentru danimotenel):

Multumesc, dar le-am vazut pe majoritatea. De aceea am zis "noi". Ma voi uita la celelalte, pe care nu le-am vazut. happy

4 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

1.The legend of the legendary heroes
2.Chrono Crusade
3. Durarara
4.Baccano
5.Devil Survivor 2 The Animation
6.Nabari no ou
7.Hellsing Ultimate
8. Kuroko no Basket
9.Mawaru Penguindrum
10.Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai.
11. Zetsuen no Tempest
12.Toaru Kagaku no Railgun
13.Hachimitsu to Clover
14.Ao no Exorcist
15.Detective Conan
16.Shiki
Toate sunt suuuper tari sunt anime-urile mele preferate
Daca vrei mai multe sau le-ai vazut deja pe acestea uite lista mea: http://myanimelist.net/animelist/4Haru

| diana327 a răspuns:

Cauta pe www.desenesianimeonline.info, www.animekage.com, www.anime.kage.ro si desene-animate-online.net

| iYuuki explică (pentru diana327):

Le-am vazut pe toate de acolo. Am vazut cam toate anime-urile traduse in romana.