| sunnyway a întrebat:

Pentru cine a vazut "The Birds" -Alfred Hitchcock: Puteti sa-mi povestiti filmul pe scurt?
Multumesc! Dau fundita + vot la toti!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

L-am văzut cu mulţi ani în urmă,nu cred că-mi amintesc totul la perfecţie,în mare e vorba de un orăşel de coastă care se confruntă cu atacuri inexplicabile ale păsărilor (pescăruşi,ciori, etc), atacuri care se soldează cu din ce în ce mai mulţi morţi şi care seamănă panica printre locuitori.La vremea respectivă a fost un horror reuşit,punând accent mai ales pe atmosferă, acum s-ar putea să fii dezamăgită, în raport cu filmele de groază care se fac azi.

0 răspunsuri:
Întrebări recente