| elena999 a întrebat:

Salut! Poate sa imi spuna si mie cineva povestea Samarei din filmul,, The ring" si de ce a omorat-o mama ei adoptiva?

Răspuns Câştigător
| Pau17 a răspuns:

Maica-sa era cu cursele de cai si avea un cal care era mereu castiga tot timpul la pariuri. Intr-o zi cand si-a dus calul la plimbare pe acesta s-a inecat in mare iar mama-sa a devenit depresiva si pur si simplu nu o mai interesa de familia ei. S-a certat cu Samara[ fiica ei] si a aruncat-o in fantana si a astupat fantana ca sa u mai poata iesi fata, apoi femeia s-a sinucis.