| anonim_4396 a întrebat:

Care stie cumva, care a vazut ocazional acest film: O fata are probleme cu sanatatea si cand se panicheaza trebuie sa ia nu stiu ce pastile, si intr-o zi era in masina cu mama ei adoptiva. Conducand pe strada, intuneric, calca un om cu o gluga mare pe cap, nu se vede nimic. Pana la urma il iau cu ele in masina, si omul cu gluga pe cap scoate din ghiozdan un frigarui cu carne cruda in sange, ceva de genul. Apoi il lasa unde vroia acesta, si isi continua drumul. Pana la urma acesta le urmareste pe cele doua si mama fetei sfarseste moarta, si fata ramane blocata in masina intre doi copaci, neavand cum sa deschida portierele si ceva de genul. Dau funda celor care poata sa-mi spuna cum se cheama filmul.

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

In sfarsit l-am gasit!
Am cautat pe net faza in care spune" si porcusorul asta a tipat.m-ai taiat pana la os" cand i-a taiat un deget.
Oricum, filmul se numea Penny Dreadful.

3 răspunsuri:
| ILŞMM a răspuns:

Ahh.am văzut filmul. Sincer.e foarte înfricosător.:-s Din păcate nu știu cum se numește.L-ai văzut pee Prima Tv? love struckx

| anonim_4396 explică (pentru ILŞMM):

Da. pe Prima. Iarna trecuta, nu?big grin

| lorik a răspuns:

Ai gusturi neobisnuite