| Lawliet14 a întrebat:

SALUT & SARBATORI FERICITE LA TOTI! M-as uita azi la un film de groaza, prin desert, pe la munte, excursii, samd, cu ceva tipe bune prin el. Ceva fara fenomene SF. Stiti ceva horror asa? Dau funda la raspunsuri cu cateva filme de calitate pe care nu le-am vazut.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Traseul morţii (Wolf Creek) 2005, Frozen (2010), Coborâre mortală (Deadly Descent) 2013, Coșmarul alb (Whiteout) 2009, Fear Island (2009), Coșmarul din Caraibe (Stranded) 2006, Vacanță mortală (Timber Falls) 2007, Turistas (2006)

| Lawliet14 explică (pentru floresdemayo):

Ai primit funda, nu stiu cum am ratat Fear Island, si mai sunt cateva acolo nevazute si pe placul meu chiar daca cred ca au avut buget mai mic iar unul e european. Va multumesc la toti! Nu-mi displac cele cu fantome dar nu voiam asa ceva acum iar pe restul le-am cam cazut sau fost alegeri mai neinspirate decat cele ale lui Flori De Mai.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Diabolique (1996), The Birds (1963)...

| faramatania a răspuns:

The Ruins (2009),Wolf Creek 1 si 2 (2005/2014),Hold Your Breath (2012),Inbred (2011),Wrong Turn 1, 2, 3, 4, 6(2003/2007/2009/2011/2014),Turistas (2006),Cabin Fever 1 si 3 (2002/2014),The Barrens (2013),Evidence (2013),Abandoned Mine (2013),The Demented (2013),Animal (2014),The Descent (2005),Catacombs (2007),No One Lives (2012),The Hills Have Eyes (2006),Savaged (2013),Rest Stop (2006),Leprechaun: Origins (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5
Cabin fever
Yeti : the course of the snow devil
Cabine in the woods
13 Eerie
Red sands
Texas Chainsaw
Haunt
Haunting of Whaley house.
Stiu ca ultimile 2 sunt cu fantome, dar merita vizionate zic eu. Vizionare placuta! Sper sa iti placa filmele.

| Lawliet14 explică:

Nici fantome, demoni, zombi, varcolaci, nu vreau sa vad, tot SF-uri sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lacul Eden. Altul nu imi vine in minte fara demoni si aiureli dinacestea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

In caz ca nu l-ai vazut, e vorba de o pereche de tineri care s-au dus la lac in scopul unui picnic. Apare u o gasca de adolescenti fete si baieti care ....vizionezi.

| anastasiatya a răspuns:

Hostel (toata seria )

| LyonSoulz a răspuns:

Exists

| dana1818 a răspuns:

Noaptea demonilor...Jennifer's body...