| Mih78585667 a întrebat:

Salut, seriale că Prison break?
Sau blindspot?
Skins?
Sau breaking bad?
The 100

12 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Hmm, gen Blindspot ar fi Killing Eve sau The Blacklist.

| Speranta12 a răspuns:

Las Fierbinti

| Bizon95 a răspuns (pentru Speranta12):

La Bloc

| Speranta12 a răspuns (pentru Bizon95):

Rozi si Rabă

| Mih78585667 explică (pentru Speranta12):

Așa frate fi prost bravo ție ❤️

| Speranta12 a răspuns:

Tu esti prost. Ca ti-ai pierdut timpul cu atatea seriale. Pe care o sa le si uiti peste ceva timp. Nu-ti ajuta la nimic. Las ca vezi tuwinking

| Mih78585667 explică (pentru Speranta12):

Și ce treabă ai tu cu timpul meu
Înseamnă că ești mai prost decât mine că ți-ai pierdut timpul scriind asta?

| Speranta12 a răspuns (pentru Mih78585667):

Tu esti prost, ma. Ca injuri fara sa ma cunosti si fara sa stii ce sex am. Grabitule!

| Mih78585667 explică (pentru Speranta12):

Nu-mi trebuie nimic din toate astea mă doare undeva că ești fata sau băiat ești oricum prost că faci asemenea comentarii
Și ăștia de la TPU nu știu ce fac de nu șterg comentariile astea irelevante pe care le scrii

| Speranta12 a răspuns (pentru Mih78585667):

Pentru ca sunt atatea postari irelevante pe TPU, incat adminii nu mai fac fatawinking
Zic sa inceapa cu tine.