| Nicholas a întrebat:

Stie cineva de unde pot descarca subtitrarea in limba romana pentru Hobbitul: Batalia celor cinci ostiri, varianta extinsa? (The.Hobbit.The.Battle.of.the.Five.Armies.2014.EXTENDED. 720p.WEBRip.x264.AAC-ETRG)

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Deschide cu bsplayer filmu si va cauta el subtitrarea si alegi tu ce vrei sa descarci.

| Nicholas explică (pentru J0B0MAT):

Deja am incercat toate subtitrarile pe care mi le-a dat BSPlayer si niciuna nu se potriveste.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Nicholas):

Nici pe google nu ai gasit de unde sa descarci? Sa stii ca se poate potrivi si alta subtitrare, nu neaparat daca are acelasi nume.

| Nicholas explică (pentru J0B0MAT):

Stiu si asta. Am trecut deja prin vreo 5-6 site-uri de subtitrari si nimic. O sa mai incerc.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Nicholas):

Bafta!