| anonim_4396 a întrebat:

Saluthappy Stie cineva in ce episod din Shippuden, Naruto v-a ajunge chunin, de ce intra Tsunade in coma si cand poate folosi Kyuubi Mode? Dau funda + vot!happy:-x Mskiss

Răspuns Câştigător
| PattyC a răspuns:

A da am uitat sa iti spun in ce episod controleaza kyuubi sunt ep 246-250 te roog funda

4 răspunsuri:
| PattyC a răspuns:

Te-ai uitata la manga o sa mai fie mult pana naruto o sa fie chunin pentru ca acum sunt in razboi si inca nu a aparut acel episod. si am crezut ca deja poate folosi kyuubi mode. dar mai asteapta si tu cateva luni (2-3) si o sa vezi cred. sper ca te-am ajutat funda plizzzzz

| anonim_4396 explică (pentru PattyC):

1.Eu sunt la episodul 47... laughing
2.Stiu ca Naruto foloseste Sage Mode(Modul Broasca sau Eremit)din episodul 163(Explozie.Modul Eremit-Sage), dar pe mine ma interesa de Kyuubi Mode in ce episod l-a invatat. parca alaturi de Kill Beelaughing
3.Nu mi-ai raspuns la intrebarea referitoare la Tsunade...sad
Deci nu-l pot declara raspunsul castigator... Astept si alte pareripuppy dog eyes

| PattyC a răspuns (pentru anonim_4396):

Tsunade este in coma pentru ca a salvat satul, sa nu il distruga pain, si ea si-a folosit semnul acela de pe frunte ca satul sa nu fie distrus si pain a ranit-o foarte tare de aceea este in coma dar se va trezi nu iti face griji. acum imi dai funda

| anonim_4396 explică (pentru PattyC):

Acum mai mergewinkingtongue

| PattyC a răspuns (pentru anonim_4396):

A da am uitat sa iti spun in ce episod controleaza kyuubi sunt ep 246-250 te roog funda