| 6Anonim9 a întrebat:

Stiti careva cum se numeste urmatorul film?
Un barbat negru (vreo 30 si ceva de ani) vede o tipa buna (tot negresa). Barbatul isi cumpara ceva masina mare si scumpa (cred ca era Range Rover), apoi se nimereste sa o duca pe tipa acasa. Aceasta are 2 copii si e divortata. Trebuie sa mearga la nu stiu ce conferinta sau ce, dar nu are pe cine lasa copiii, iar barbatul asta vrea sa se puna bine pe langa ea si se ofera el, chiar daca detesta copiii. E Craciunul in film. La final copiii ajung sa-l placa pe tip, si tipul pe copii.

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Are We There Yet (2005) asta este cred

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cu negri și Crăciun mai poți să încerci:This Christmas (2007),Almost Christmas (2016),Best Man Holiday (2013),Tyler Perry's A Madea Christmas (2013),Friday After Next (2002),Black Nativity (2013),Dear Secret Santa (2013),altele mai vezi și aici:
https://www.amazon.com/gp/richpub/listmania/fullview/R2VN7IHAF5IE6F

| StefanCosmin a răspuns:

Are we there yet (si masina e lincoln navigatorwinking )