| Padrino23 a întrebat:

Stiti niste filme cu monstrii,dinozaurii,animale gigantice, modificate etc? Multumesc!
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Magnum27 a răspuns:

Resident evil (1, 2,3, 4) Yeti Jurasic parca 1, 2, 3 Tarbosaurus Werewolf wrong turn (1, 2,3, 4,5 e superb asta si de groaza) Ultraviolet Jenifer's body Prometheus Ted Van Helsing

Le poti vedea pe Divxonline.ro. Funda?puppy dog eyes

| Padrino23 explică (pentru Magnum27):

As vrea sa iti dau funda, dar la raspunsul tau nu imi apare butonul ala:"Declara raspunsul castigator". Decat la celalalt raspuns imi apare butonul acela.

| ChowderR a răspuns:

Incearca:Ice Age, King Kong, Jurassic Park 1 2 3. funda?