| midlleearth a întrebat:

acum cativa ani am vazut un film insa nu imi mai amintesc numele acestuia,In film era vorba despre o fetita cam de 14, 15 ani ce era putin deplasata mintal,si se indragosteste conditionat de un barbat,doar ca sa faca rau si sa se desparta de sotia lui, iar aceasta fetita foloseste orice.si in final o prind astia de la nebuni laughing si o duc la un spital si acolo ii tot trimite acelui barbat scrisori.si la finalul filmului se indragosteste de alt barbat, va rog ma puteti ajuta? FUNDA + VOt! plsss

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

E vorba despre „The Crush" - Pasiune fără limite (1993) cu Cary Elwes și Alicia Silverstone.
http://www.youtube.com/watch?v=6VqApvhJ1CM
Numai bine!

1 răspuns: