| Danger30 a întrebat:

Salut, TPU!
Acum ceva vreme exista un serial, nu stiu daca mai ruleaza la televizor, episoadele constau in prezentarea vietii a diferiti gangsteri (ex: Lucky Luciano, Frank Costello ), spuneau cum au inceput si cum au ajuns la apogeu, am uitat cum se numea serialul si vreau sa il vizionez iar, stie cineva cum se numea?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

The Making of the Mob?

| Danger30 explică (pentru Lostlyric):

Nu e asta, insa multumesc de sugestie, am vazut primul episod si pare interesant, mai astept raspunsuri, daca nu gasesc ceea ce imi trebuie ai funda

1 răspuns: