| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! Acum un an si ceva am vazut filmul "Contesa insangerata".Mi-a placut enorm filmul. happy
Nu stiu de ce, dar legenda despre Erzsébet Báthory mi se pare interesanta.
Am vazut acum cateva luni bune ca mai exista versiuni ale legendei.As vrea sa stiu daca se merita sa vad filmul "Bathory" in care joaca Anna Fiel. Vreau sa va aflu parerile voastre.

As mai avea o intrebare pentru cei care au vazut ambele filme.Care v-a placut mai mult, cel cu Julie Delphy sau cu Anna?

Ce parere aveti de Elizabeth Báthory?

1 răspuns:
| AngelHugz a răspuns:

E o intrebare buna...