| CosminFlo a întrebat:

Am auzit din mai multe parti, de filmul "IT". Eu ma uit la filme horror si imi plac astept sa apara varianta digitala la "SAW 8", ma rog nu despre asta e vorba important este ca din curiozitate m-am uitat la trailer-ul filmului "IT" mi s-a parut o porcarie, cei care au vazut filmul, merita vizionat? (nu vreau spoilere ca daca vad spoilere nu ma mai uit).

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

E un film horror bun, mai ales fata de majoritatea.

| Legion7X a răspuns:

Păi cam toate sunt porcării care se vând foarte bine in fine eu nu mă uit la genul ăsta de filme ci la cele mai realiste ca Black Mass (2011), Equalizer (2014) etc ar trebui să încerci și tu.

| CosminFlo explică:

Multumesc tuturor pentru timpul vostru luat din viata pentru a scrie aici... Incep sa ma uit acum. Mersi!

| Daria76 a răspuns:

Filmul din punctul meu de vedere merita vazut... bine nu e ca Saw sau ca alte filme "cu mult sange "ca sa zic asa
Este un film horror/drama/suspans