| EvilMayDie64 a întrebat:

Salut, TPU. Am inceput de curand sa vizionez K-Drama, puteti sa imi recomandati niste seriale bune, care aiba in jur de 12-13 episoade?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Poti intra pe MyDramaList și sa le sortezi in funcție de cele mai populare/cu cel mai mare scor.
Câteva care mi-au plăcut mie:
Goblin
While you were sleeping
Strong Woomn Do Bong Soon
Kill me, heal me
Healer
The K2
I'm not a robot
Descendants of the sun
Suspicious partner
Doctors
Fight for my way
What's wrong with secretary Kim
Because this is my first life
The moon that embraces the sun
Love in the moonlight

| EvilMayDie64 explică (pentru WhiteLife):

Multumesc pentru recomandari. Stii cumva si unde as putea sa le vad? Ca am incercat kissdrama sau aplicatii Drama Mobile si la toate e ori teapa, ori calitate proasta.

| WhiteLife a răspuns (pentru EvilMayDie64):

Cu drag și mulțumesc și eu. Eu le-am urmărit pe kissasian.sh și sakuraseoul, cu subtitrare în engleza. În romana le găsești pe blogulluiatanase.