| Asul123 a întrebat:

am o intrebare destul de dificila, cam in 2014(nu sunt sigur) am vazut un film care era vorba despre un profesor(pshiholog)care avea niste pacienti ce sufereau de insomnie si ia invitat pe toti intr-o casa unde facea experimente anti-insomnie dar casa era bantuita de niste suflete care se aflau in purgatoriu si o pacienta din grup era sora lor si spiritele voiam ca sora lor sa le elibereze...stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi:The Haunting (1999)
https://www.cinemagia.ro/filme/the-haunting-castelul-ciudat-690/