| Twilight1999 a întrebat:

Am o mare proglema.Mai demult la TV s-a difuzat seria de desenele animate Dragon Ball si altele.Vara aceasta am cautat pe net si mi-au dat doar catevabig grinragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball Kai si GT. Kai sau GT nu stiu care sunt prescurtarile de la cealalta. Ex:Kai este prescurtarea de la GT. Oricum nu am gasit altele decat aceastea si niste filme cu ele.Va rog ajutati-ma si pe mine cu gasirea altora caci am vizionat pe data de 14.02.2012 un video care arata cum HIPER Goku de lupta cu Goku SSJ9 stiu o nebunie fiinda nu se poate lupta un luptator cu el insusi.Si revenind as vrea sa vad si seriile acelea cu hiper Goku sau SSJ5 sau 6, 7, 8, 9 etc.Va rog ajutati-ma si pe mine. Dau fuda.Preferabil Link

Răspuns Câştigător
| Cuplacere a răspuns:

Din seria Dragon Ball, exista doar DragonBall/Z/GT, DragonBall Kai este tot DBZ dar refacut la o calitate mai buna. Ce gasesti in afara de astea 3 serii sunt fan made, nu mai ies de mult ep noi din db.