| DelyIoana a întrebat:

am o mica intrebare. Era mai demult un film, din cate imi amintesc pe minimax, dar nu sunt sigura, cu o familie de rate salbatice, aveau trei pui, tatal lor canda la fluier si unulk dintre pui era foarte nazdravan. Apoi cand trebuiau sa plece in tarile calde, puiul cel nazdravan s-a pierdut si si- petrecut iarna in frig iar in primavara s-a intalnit cu prietenul lui papagalul de mare care s-a pierdut si el de parintii lui si avea o aripa rupta apoi filul se termina ca fiecare isi gaseste familia. Va rog daca stiti cum se numeste sa-mi spuneti ca vreau sa-l revad. Multumesc!

1 răspuns:
| serenavand a răspuns:

Daca iti aduci aminte sa-mi spui si mie asa de tare m-a captivat acest film.