| yourgirl a întrebat:

am privit mai demult un film care mi-a placut tare dar am uitat cum se cheama. ceea ce tin minte este ca :

Era un oras inconjurat de un fel de porti fiidca acolo veneau un fel de creaturi si mincau oameni..imi aduc aminte cum a aratat ca creaturile astea au venit la o casa din pustiu si parintii le-a zis la fetita lor sa se ascunda intr-un fel de subsol si ea a supravietuit, dar parintii au murit ..si la sfirsit de film arata un tren pe sine si cum inauntru se nasteau creaturile acelea.

.dau fundita:* mersi mult happy

Răspuns Câştigător
| sweeftw a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=stAfEDSosXc

Se numeste The Priest

2 răspunsuri:
| RazvanRms a răspuns:

Silent hill?