anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:


Am si eu o nelamurire, caut un film dar nu mai stiu cum se numeste l-am vazut cu mult timp in urma.In film este vorba despre un tanar adolescent care primeste un inel de la un batran de etnie japoseza(ceva de acest gen) care si moare dupa ce ii da inelul tanarului, acel inel il face pe tanar puternic facand din el un bun luptator insa tanarul incearca sa-si dea jos inelul dar nu mai reuseste de parca inelul ramase-se blocat pe degetul lui.Insa un alt adolescent din acel oras are un inel identic pe care-l foloseste facand rau oamenilor, intr-un final tanarul cel rau reuseste sa ii ia inelul celuilant adolescent facandu-se invincibil. Celalant tanar deavand inelul normal trebuia sa i se ia toate puterile dar batranul japonez ii reda puterile din nou fara inel iar asa reuseste sa ii distruga inelele celuilant adolescent. Cam asta imi amintesc din film de atunci de cand l-am vazut ultima data.
Sper sa isi aminteasca cineva ce acest film si poate imi spune si cum se numeste, vreau sa aflu numele actorului principal(Adolcescentul bun) care a mai jucat intr-un film bun.

1 răspuns: