| AndyAndyAndy a întrebat:

Am vazut acum ceva timp(3-4 ani mai exact) pe PROTV un film despre o fata care desena mai mereu. Ea a inceput sa aiba vise ciudate si a inceput sa si le deseneze. S-a desenat si pe ea insasi iar cea desenata era malefica sau ceva de genu si a tras-o pe cea reala in tablou si cea desenata a iesit in lumea reala. Apoi fata cea rea se tot certa cu toti isi facea tatuaje si chestii de genu' iar cea reala cauta o cheie(parca) pentru a putea iesi din lumea aceea.
Cine stie cum se numea filmul primeste funda!

1 răspuns:
| KittyLaura a răspuns:

Nu il stiu! eu stiam altceva : era o fata mica, si tot asa, facea desene mereu, si desena un om pe un bloc de desen, facea film din ila desenat, si era so calce masina, nu mai stiu cum era, incerc sami amintesc cateva fraze! Maicasa angajase niste oameni sa stea cu ea, de fapt erau niste rude parca. Si la sfarsit a venit extraterestrii si sau pitit intr-o camera, si fata aia a dat covoru din camera la o parte si acolo era o groapa ..si nu mai stiu cum, parca au cazut. [era cu maicasa si cu taicasu] si din put a iesit o fata gen "OMG " era de aia urata cu o rochie alba lunga si cu par negru lasat pe fata. parintii sau speriat, pe urma sin fata aia urata a devenit imediat fata aia buna si pe urma iat fata rea, si in continuare nu mai stiu