| hatze a întrebat:

am vazut mai demult un film foarte misto! era cu 4 sau 5 adolescenti care erau singurii din scoala care nu aveau o boala(o boala ciudata) si impotriva bolii ei se tretau cu un praf ce il trageau pe nas dintr-un pix! e cam ciudat filmul dar poate ma ajuatii cum se numeste el! era super misto! dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| hoinaru a răspuns:

Nu stiu ce ai vazut dar nu era despre o boala ci despre extraterestri. filmul se numeste: The faculty! Re-Vizionare placuta.