| Andrei281040 a întrebat:

Am vazut pe national geographic un fel de film din seria pierdut "Pierdut printre straini". Si vazusem in acel episod un tip american care a fost trimis in Pakistan cu droguri fara instiintarea lui. Si a ajuns intr-o inchisoare din Pakistan unde a fost torturat si urma sa fie executat. Are cineva idee cum pot gasi acel episod? Ps. daca stiti puneti link. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Delcatty a răspuns:

Https://youtu.be/t0xrhvcqsjY
Asta pare a fi, dar nu si in romana.

| Andrei281040 explică (pentru Delcatty):

Multumesc mult de tot

| Delcatty a răspuns (pentru Andrei281040):

Cu placere. Si mie imi place serialul. Nu m-am mai uitat la el tocmai ca e greu de gasit pe internet.

2 răspunsuri:
Întrebări recente