| AndyAndrey35 a întrebat:

am văzut un film (când eram copil) cu nişte spiriduşi ce răpeau oamenii şi îi terorizau. Era un trailer, horror. Nu mai ştiu cum se numeşte. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Mmbine,si eu am vazut unul cand eram copil. Spiridusii locuiau sub pamant, mai exact sub casa unei familii.Plus ca se jucau cu fetita familiei respective, ea ii desena iar parintii o credeau schizofrenica.Iar la un moment dat aia mici au rapit-o si au inceput macelul.
Daca iti amintesti chestiile astea, atunci e vorba de Inhabited(din 2003).Sau "Vecini cu cosmarul".

| AndyAndrey35 explică (pentru MaliciousDeath):

Ai vreo idee unde as putea gasi filmul? happy

| MaliciousDeath a răspuns (pentru AndyAndrey35):

E un film dubios.Singurul loc in care l-am gasit este youtube-ul.
http://youtu.be/K6P0nt5N3Kc
Unde bineinteles nu exista subtitrare.

| AndyAndrey35 explică (pentru MaliciousDeath):

L-am gasit si eu. Nu m-a deranjat sa-l vad fara subtitrare. Multumesc ^_^

4 răspunsuri:
| AndyAndrey35 explică:

Da, acesta a fost! A fost primul meu film. Cred ca prin clasa a II-a l-am vazut.