| andrada_1521 a întrebat:

Buna seara,
am si eu o intrebare: am inteles cum se scoate un id din lista de ignore, totusi, cum il pui inapoi in lista, fara ca respectiva persoana sa-ti mai dea accept? adica na, omu` nu priecepe ca a fost o greseala si se face ca nu mai vreahappy Multumesc, astept raspunsurile voastre. O seara frumoasa

2 răspunsuri:
| Mya a răspuns:

Este singura modalitate... ori iti da accept, ori fa-ti alt id si pacaleste-l. Dar cel mai bine ar fi sa-i respecti decizia.

| elamit a răspuns:

Pai nu prea mai ai cum odata ce ai dat ignore.