| Bogdanel97 a întrebat:

As vrea niste filme de aventura ceva mai noi si sa fie si foarte faine ceva gen http://www.youtube.com/watch?v=336qJITnDi0 (filmul se numeste Divergent un film pe care l-am vazut si m-a impresionat foarte mult) Funda celui/celei care imi da niste filme foarte frumoase si care merita sa fie vazute. :)

Răspuns Câştigător
| Carmen27 a răspuns:

Incearca Now you seeme, este genial.

| Bogdanel97 explică (pentru Carmen27):

Cautam filmu asta, am vazut reclama pe Pro Tv acum o saptamana parca, mi s-a parut interesant dar am uitat cum se numea si nu l-am mai cautat. Mersi mult. Funda. happy