| Mayra_9676 a întrebat:

Spuneti-mi URGENT niste filme horror cu spitale, morga...chestii de genul.Plz!:*

7 răspunsuri:
| Stardust_3152 a răspuns:

Let Me In
Quarantine(1, 2)
The Morgue
Signs
My Bloody Valentine

Si aici sunt alte filme horror:

33.The Alphabet Killer
SAW(1, 2,3, 4,5,6,7)
The Roomate
The Ring(1, 2)
One Missed Call
I Know What You Did Last Summer
Silent Hill
The Hills Have Eyes
The Crazies
Final Destination(1, 2,3, 4)
Accused At 17(e mai mult crima dar e fain)
etc etc.

Uite aici un site pe care poti sa mai vezi cateva:
http://www.cinemarx.ro/filme-groaza/
Vizionare placuta!

| xCatastrophe a răspuns:

Saw VI, Pathology,The Human Centipede,Re-Animator,Visiting Hours,Flatliners, The Dentist,Repo! The Genetic Opera,Hellbound: Hellraiser I, Hellbound: Hellraiser II, Dead Ringers, One flew over the chuckoo nest, cube 1 cube 2 cube 3, Mad House, Gothika(2003),The Attic Expeditions(2001),Boogeyman 2 (2007),Session 9(2001),Nightmare on Elm Street 3-The Dream Warriors(1987),Insanitarium(2008),Deadgirl(2008),Asylum(2008),Psycho Ward (2007),Pink Eye(2008),Boo (2005),House on Haunted Hill (1999),Madhouse (2004),The Ward (2010),chiar şi The Frighteners (1996) deşi nu e 100% horror

| Boog a răspuns:

Pathology
The Human Centipede
The Grudge 1 2 3

| kristy a răspuns:

Incearca seria blood ryane.In br3 e cu una cu niste cutite, sunt nazisti si cel mai important saanggee.fii atenta:http://www.youtube.com/watch?v=-_XJk3a2KQs

| AddicteeD a răspuns:

The grudge! Crede-ma e uluitor... nu cred ca poate rezista cineva fara sa tresara la filmul asta macar o data... vizionare placuta

| alexa_7450 a răspuns:

The Grudge happy vizionare placuta

| Stoenescu_Mihai_1956 a răspuns:

Raspunsul meu aici. Incearca smiley 2012