| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa incep de vizionat un anime. Sa fie thriller/horror, dar si cu multa drama; sa aiba putine episoade (nu ca Naruto sau Bleach); actiunea sa se invarta in jurul personajului principal care este o femeie/fata cu o personalitate puternica gen Integra din "Hellsing" (stiu ca personajul principal era Alucard, nu ea). Si sa nu uit: sa nu fie hentai sau ecchi. Astept recomandarile voastre. happy

4 răspunsuri:
| Amiira a răspuns:

Anime-uri sunt o arta,una in care se pune suflet, doar asa reusesc sa ne "atinga inima", si ne raman intiparite in minte. Daca vrei arunca o privire aici pentru cateva: http://anime-ro-sub.ro/

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Blood c, Blood +, ai putea incerca si Mirai Nikki

| BadLara a răspuns:

Voltron

| HeadStar24 a răspuns:

Elfen Lied